Průmyslové hlavice
1/4" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 1/4" HEX 7mm dlouhé 4932480256
Do tří dnů
-
Celková délka50 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka3 mm
-
Pracovní hloubka3 mm
-
Rozměr (klíče)7 mm
1/4" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 1/4" HEX 9mm dlouhé 4932480258
Do tří dnů
-
Celková délka50 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka4 mm
-
Pracovní hloubka4 mm
-
Rozměr (klíče)9 mm
1/4" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 1/4" HEX 11mm dlouhé 4932480260
Do tří dnů
-
Celková délka50 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka5 mm
-
Pracovní hloubka5 mm
-
Rozměr (klíče)11 mm
1/4" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 1/4" HEX 12mm dlouhé 4932480261
Do tří dnů
-
Celková délka50 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka6 mm
-
Pracovní hloubka6 mm
-
Rozměr (klíče)12 mm
3/8" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Nástrčný klíč Shockwave 3/8" HEX 11mm prodloužený 4932478023
Skladem
-
Celková délka63 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY ⅜″ dlouhé
-
Pracovní délka5 mm
-
Pracovní hloubka5 mm
-
Rozměr (klíče)11 mm
3/8" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 3/8" HEX 6mm krátké 4932480263
Skladem
-
Celková délka32 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka3 mm
-
Pracovní hloubka3 mm
-
Rozměr (klíče)6 mm
3/8" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 3/8" HEX 7mm krátké 4932480264
Skladem
-
Celková délka32 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka3 mm
-
Pracovní hloubka3 mm
-
Rozměr (klíče)7 mm
3/8" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 3/8" HEX 8mm krátké 4932480265
Skladem
-
Celková délka32 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka3 mm
-
Pracovní hloubka3 mm
-
Rozměr (klíče)8 mm
3/8" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 3/8" HEX 9mm krátké 4932480266
Skladem
-
Celková délka32 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka4 mm
-
Pracovní hloubka4 mm
-
Rozměr (klíče)9 mm
3/8" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 3/8" HEX 10 mm krátké 4932480267
Skladem
-
Celková délka32 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka4 mm
-
Pracovní hloubka4 mm
-
Rozměr (klíče)10 mm
3/8" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 3/8" HEX 11mm krátké 4932480268
Skladem
-
Celková délka32 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka5 mm
-
Pracovní hloubka5 mm
-
Rozměr (klíče)11 mm
3/8" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 3/8" HEX 12mm krátké 4932480269
Skladem
-
Celková délka32 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka6 mm
-
Pracovní hloubka6 mm
-
Rozměr (klíče)12 mm
3/8" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 3/8" HEX 13mm krátké 4932480270
Skladem
-
Celková délka32 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka6 mm
-
Pracovní hloubka6 mm
-
Rozměr (klíče)13 mm
3/8" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 3/8" HEX 15mm krátké 4932480272
Skladem
-
Celková délka32 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka8 mm
-
Pracovní hloubka8 mm
-
Rozměr (klíče)15 mm
3/8" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 3/8" HEX 16mm krátké 4932480273
Skladem
-
Celková délka32 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka9 mm
-
Pracovní hloubka9 mm
-
Rozměr (klíče)16 mm
3/8" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 3/8" HEX 18mm krátké 4932480275
Skladem
-
Celková délka34 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka10 mm
-
Pracovní hloubka10 mm
-
Rozměr (klíče)18 mm
3/8" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 3/8" HEX 19mm krátké 4932480276
Skladem
-
Celková délka34 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka11 mm
-
Pracovní hloubka11 mm
-
Rozměr (klíče)19 mm
3/8" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 3/8" HEX 20mm krátké 4932480277
Skladem
-
Celková délka34 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka11 mm
-
Pracovní hloubka11 mm
-
Rozměr (klíče)20 mm
3/8" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 3/8" HEX 21mm krátké 4932480278
Skladem
-
Celková délka34 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka11 mm
-
Pracovní hloubka11 mm
-
Rozměr (klíče)21 mm
3/8" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 3/8" HEX 22mm krátké 4932480279
Skladem
-
Celková délka34 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka12 mm
-
Pracovní hloubka12 mm
-
Rozměr (klíče)22 mm
3/8" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 3/8" HEX 7mm dlouhé 4932480281
Skladem
-
Celková délka65 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka3 mm
-
Pracovní hloubka3 mm
-
Rozměr (klíče)7 mm
3/8" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 3/8" HEX 11mm dlouhé 4932480285
Skladem
-
Celková délka65 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka5 mm
-
Pracovní hloubka5 mm
-
Rozměr (klíče)11 mm
3/8" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 3/8" HEX 13mm dlouhé 4932480287
Skladem
-
Celková délka65 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka6 mm
-
Pracovní hloubka6 mm
-
Rozměr (klíče)13 mm
3/8" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 3/8" HEX 16mm dlouhé 4932480290
Skladem
-
Celková délka65 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka9 mm
-
Pracovní hloubka9 mm
-
Rozměr (klíče)16 mm
3/8" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 3/8" HEX 18mm dlouhé 4932480292
Skladem
-
Celková délka65 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka10 mm
-
Pracovní hloubka10 mm
-
Rozměr (klíče)18 mm
3/8" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 3/8" HEX 19mm dlouhé 4932480293
Skladem
-
Celková délka65 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka11 mm
-
Pracovní hloubka11 mm
-
Rozměr (klíče)19 mm
3/8" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 3/8" HEX 20mm dlouhé 4932480294
Skladem
-
Celková délka65 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka11 mm
-
Pracovní hloubka11 mm
-
Rozměr (klíče)20 mm
3/8" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 3/8" HEX 21mm dlouhé 4932480295
Skladem
-
Celková délka65 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka11 mm
-
Pracovní hloubka11 mm
-
Rozměr (klíče)21 mm
3/8" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 3/8" HEX 22mm dlouhé 4932480296
Skladem
-
Celková délka65 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka12 mm
-
Pracovní hloubka12 mm
-
Rozměr (klíče)22 mm
3/8" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 3/8" HEX 14mm krátké 4932480271
Do tří dnů
-
Celková délka32 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka8 mm
-
Pracovní hloubka8 mm
-
Rozměr (klíče)14 mm
3/8" průmyslové hlavice
MILWAUKEE Průmyslové hlavice Shockwave 3/8" HEX 17mm krátké 4932480274
Do tří dnů
-
Celková délka34 mm
-
Popis produktuPrůmyslové hlavice SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY
-
Pracovní délka9 mm
-
Pracovní hloubka9 mm
-
Rozměr (klíče)17 mm